ApartamentyCentrum24.pl

Pełna oferta

Apartament EXPO Brylowska (Warszawa)

miejsc: 4
Mieszkając w naszym apartamencie, w nowoczesnym i chronionym budynku, bezpiecznie zaparkujesz samochód, dostaniesz się w kilka minut do centrum, na dworzec PKP/PKS lub na targi EXPO XXI, poćwiczysz na siłowni w parku i zrelaksujesz się w pubie!
Cena już od270,00 zł
ZAREZERWUJ TERAZ

Apartament Centrum Giełdowa (Warszawa)

miejsc: 6
Mieszkając w naszym apartamencie, w nowoczesnym i chronionym budynku, bezpiecznie zaparkujesz samochód, smacznie zjesz w jednej z okolicznych restauracji, piechotą dojdziesz do Muzeum Powstania Warszawskiego a do centrum Warszawy dojedziesz w 5 minut!
Cena już od250,00 zł
ZAREZERWUJ TERAZ

Apartament Parkowy Chodkiewicza (Warszawa)

miejsc: 4
Goszcząc w naszym apartamencie, w nowoczesnym i chronionym budynku, dojedziesz w kilkanaście minut do centrum, pobiegasz w parku obok i zrelaksujesz się w pobliskim pubie! To enklawa nowoczesnej architektury blisko centrum miasta - cicha i bezpieczna.
Cena już od270,00 zł
ZAREZERWUJ TERAZ

Apartament Bielański Oczapowskiego

miejsc: 4
Zrelaksuj się w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Warszawy! Klimatyczne kawiarnie, niepozorne knajpki z pysznym jedzeniem i mnóstwo zieleni, a także Szpital Bielański oraz stacje metra, dzięki którym szybko dojedziesz na Stare Miasto i do centrum!
Cena już od270,00 zł
ZAREZERWUJ TERAZ

Apartament Centrum Malmeda (Białystok)

miejsc: 5
Przebywając w naszym przytulnym apartamencie spokojnie i bezpiecznie zaparkujesz samochód, a następnie znajdziesz się w samym sercu Białegostoku, z licznymi parkami, restauracjami, pubami, galeriami handlowymi, butikami - tuż obok!
Cena już od170,00 zł
ZAREZERWUJ TERAZ